Minivoetbaltoernooi - 3e en 4e Leerjaar - 2018

3a Nederland
Amarai Morais Leandro De Caluwé Senne Goolaerts Bram Matheussen Flor Poelmans Elize Van den Bempt Victor Van Looy Billie Vets Kamiel
3b Brazilie
Feyen Aeden Geudens Giel Jacobs Jens Van den Bergh Robbe Van den Broeck Kato Van Krey Elene Van Loy Ebbe Vercammen Matthew
3c Duitsland
Goormans Noah Goovaerts Robbe Henderickx Bent Prinsen Dieuwke Van Arwegen Lewis Veldbloem Muroycha Wagemans Flor Wens Jonas
3d Italie
De Meyer Ferre Dierckx Mats Goormans Billie Huysegems Shana Mertens Lewis Nagels Jesse Van Bree Senne Van Dijck Dries
4a Engeland
Bernaerts Zico De Voldere Victor Decuyper Lucas Goegebuer Camiel Nijholt Sjoerd Van Campfort Ella Van den Broeck Michiel Van Reusel Bo
4b Belgie
Butwon Teenarit Dries Lotte Goossens Ruud Hoefkens Xant Rymen Thomas Schuermans Desmond Walleyn Bastiaan Wijnants Cara
4c Spanje
Bouwen Anaïs Cools Naud Everts Daan Scholliers Tist Van der Donck Lasse Van Tendeloo Yenthe Verheyde Vince Verlinden Leon
4d Frankrijk
Broeckhoeven Vincent Eeckeleers Seth Kiekens Lancelot Van Ceulen Jelle Van den Broeck Emma Van Eemeren Jaan Van Herck Jonas Van Tendeloo Victor
Poule: 3+4
  • 3a Nederland
  • 3b Brazilie
  • 3c Duitsland
  • 3d Italie
  • 4a Engeland
  • 4b Belgie
  • 4c Spanje
  • 4d Frankrijk
Vrijdag 3/5
18:20 03/05 3+4 I 3a Nederland 2 - 6 3b Brazilie
18:20 03/05 3+4 II 3c Duitsland 3 - 5 3d Italie
18:20 03/05 3+4 III 4a Engeland 4 - 6 4b Belgie
18:20 03/05 3+4 IV 4c Spanje 1 - 2 4d Frankrijk
19:00 03/05 3+4 I 3b Brazilie 3 - 3 3c Duitsland
19:00 03/05 3+4 II 3d Italie 3 - 2 4a Engeland
19:00 03/05 3+4 III 4b Belgie 2 - 0 4c Spanje
19:00 03/05 3+4 IV 3a Nederland 2 - 4 4d Frankrijk
19:40 03/05 3+4 I 3a Nederland 2 - 2 3c Duitsland
19:40 03/05 3+4 II 3d Italie 1 - 2 4b Belgie
19:40 03/05 3+4 III 4a Engeland 1 - 11 4d Frankrijk
19:40 03/05 3+4 IV 3b Brazilie 2 - 3 4c Spanje
Woensdag 8/5
18:20 08/05 3+4 I 3a Nederland 2 - 3 4a Engeland
18:20 08/05 3+4 II 3b Brazilie 2 - 0 4d Frankrijk
18:20 08/05 3+4 III 3d Italie 3 - 0 4c Spanje
18:20 08/05 3+4 IV 3c Duitsland 2 - 6 4b Belgie
19:00 08/05 3+4 I 3a Nederland 3 - 4 4c Spanje
19:00 08/05 3+4 II 3b Brazilie 1 - 1 3d Italie
19:00 08/05 3+4 III 3c Duitsland 1 - 2 4a Engeland
19:00 08/05 3+4 IV 4b Belgie 1 - 3 4d Frankrijk
Vrijdag 10/5
18:20 10/05 3+4 V 3a Nederland 4 - 10 4b Belgie
18:20 10/05 3+4 VI 3b Brazilie 2 - 2 4a Engeland
18:20 10/05 3+4 VII 3c Duitsland 3 - 3 4c Spanje
18:20 10/05 3+4 VIII 3d Italie 1 - 2 4d Frankrijk
19:00 10/05 3+4 V 3a Nederland 0 - 8 3d Italie
19:00 10/05 3+4 VI 3b Brazilie 2 - 4 4b Belgie
19:00 10/05 3+4 VII 4a Engeland 3 - 3 4c Spanje
19:00 10/05 3+4 VIII 3c Duitsland 2 - 5 4d Frankrijk
Finales 10/5
19:50 10/05 0/0 II 4d Frankrijk 4 - 1 4b Belgie
Poule: 3+4
Team Pld W D L GD GF GA Pts
ogv402.be4d Frankrijk 7 6 0 1 17 27 10 18
ogv402.be4b Belgie 7 6 0 1 15 31 16 18
ogv402.be3d Italie 7 4 1 2 12 22 10 13
ogv402.be3b Brazilie 7 2 3 2 3 18 15 9
ogv402.be4c Spanje 7 2 2 3 -4 14 18 8
ogv402.be4a Engeland 7 2 2 3 -11 17 28 8
ogv402.be3c Duitsland 7 0 3 4 -10 16 26 3
ogv402.be3a Nederland 7 0 1 6 -22 15 37 1
Uitslagen
  2 - 6 2 - 2 0 - 8 2 - 3 4 - 10 3 - 4 2 - 4
6 - 2   3 - 3 1 - 1 2 - 2 2 - 4 2 - 3 2 - 0
2 - 2 3 - 3   3 - 5 1 - 2 2 - 6 3 - 3 2 - 5
8 - 0 1 - 1 5 - 3   3 - 2 1 - 2 3 - 0 1 - 2
3 - 2 2 - 2 2 - 1 2 - 3   4 - 6 3 - 3 1 - 11
10 - 4 4 - 2 6 - 2 2 - 1 6 - 4   2 - 0 1 - 3
4 - 3 3 - 2 3 - 3 0 - 3 3 - 3 0 - 2   1 - 2
4 - 2 0 - 2 5 - 2 2 - 1 11 - 1 3 - 1 2 - 1  
Deze gegevens zijn nog niet bekend
Evenementen
Geen kalenderitems gevonden
Onze hoofdsponsors
Terug naar boven